W

związku z tym, że sami mamy troje jeszcze małych dzieci, rozumiemy, że do dobrego wypoczynku dzieci, jak i rodziców, niezbędnych jest kilka kluczowych elementów:

Plaża i łódka

Plaża i wejście do wody zabezpieczone dla małych brzdąców (bojki na jeziorze zlokalizowane do głębokości ok 40 cm, co czasami rozwściecza dzieci, ale jakże uspakaja ich rodziców).

Łódka to nie piracki okręt, ale podróż nią na drugi brzeg jeziora zapewnia dzieciom nie mniej wrażeń.

Plac zabaw

Odkąd go zamontowaliśmy, dzieci chcą tam spać :))

Piaskownica (zlokalizowana niedaleko tarasu, na którym w promieniach porannego słońca dopijesz śniadaniową kawę, a dziecko ciągle będzie „na widoku”)

Kącik zabaw

Kącik zabaw przy jadalni i strefie kominkowej (jesz i widzisz, jak Twój mały szkrab gotuje Ci właśnie zupkę, albo robi kawę, z mleczkiem? ;))

IMG_1280
IMG_1350

Przewijak z karuzelą

Przewijak z karuzelą nad nim (nie wiem jak Wam, ale mi dziecko zawsze uciekało z przewijaka). Ta karuzela działa cuda!

Dzieci śpią jak susełki

Ostatnie, ale bardzo ważne! Zasłony blackout, dzięki którym dzieci śpią do 9:00, bo myślą że nadal jest noc 🙂

Piknik nad brzegiem jeziora

Miejsce na ognisko i piknik nad brzegiem jeziora (można rozpalać i piec kiełbaski)

Dodatkowe atrakcje

Basen w hotelu Masuria Hotel & Spa (w ramach sąsiedzkiej współpracy nasi goście mają możliwość skorzystania z hotelowego basenu w cenie 15 zł za godzinę, pod warunkiem skorzystania z usług restauracji lub zakupu zabiegów SPA).

Rower wodny, rower turystyczny, bilard, kręgle, piłkarzyki, ping-pong to inne usługi dostępne odpłatnie w hotelu Masuria Hotel & Spa dla gości Nieba.